بلاگ

جرم گير

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال
 

در بازار شوينده کشور ما امروز که انواع محصولات بهداشتی همچون  ضدعفونی کننده ها ماوي شوینده ها ماوي ، پاک کننده ها ماوي ، و دیگر محصولات بهداشتی برای پاکیزه نمودن منازل و محل های کار انسان ها تولید و عرضه میگردد، نیاز ما به این محصولات بشدت احساس میگردد.
این نکته را باید متذکر شد که در استفاده از محصولات بهداشتی شرکت ما همچون سفید کننده ها ياسمن و ماوي، پاک کننده های کف و سرامیک ياسمن و ماوي، ضدعفونی کننده های سطوح ياسمن و ماوي باید دقت کافی را نمود.
البته این موضوع هم باید خاطر نشان داشته باشید که استفاده از محصولات جرمگیر ياسمن و ماوي برای مواردی همچون دیوار، سرامیک یا کاشی کار ساده ای نمیباشد، مخصوصاً اگر آلودگی‌های پخش شده روی این سطوح زیاد باشد.
اگر در استفاده از جرمگیرها دقت کافی را نداشته باشید، به جای اینکه تمیزکاری سطوح دیوارها یا کف خانه به شکل مناسب انجام شود و اصطلاحاً جلا داده شود و براق گردد، بدتر سبب خرابی و آسیب رساندن به این سطوح میشود تا حدی که باید هزینه یک دست رنگ روغن را نیز متقبل شوید.
یکی از قسمت های مهم در منازل که باید بصورت دوره ای تمیز شود، شیرآلات موجود در حمام و دستشویی است که باید حتماً مراقب باشید از موادی که مخصوص این کار نیستند، استفاده ننمایید.
لعاب روی شیرهای سرویس بهداشتی حساس میباشند و با استفاده از مواد اشتباهی این لعاب از بین می رود و دیگر مانند گذشته براق نخواهد شد. بنابراین پاک‌کردن سطوح خانگی که به نظر کاری ساده می آید، نیز نیاز به مهارت دارد تا با درست عمل کردن سبب کاهش بعضی از هزینه های اضافی شود.

برای از بین بردن جرم های بوجود آمده در سرویس های بهداشتی، حمام و سطوح سرامیک و سنگ باید از یک مایع اسیدی به نام جرمگیر استفاده نمود.

 ویژگی های جرمگیر

    قدرت بالا جرم گیرها ياسمن و ماوي برای از بین بردن لکه های سفت و قدیمی

    جرم گیریياسمن و ماوي ساده سطوح سرویس بهداشتی، سنگ و سرامیک

    واکنش سریع جرمگیر ياسمن و ماوي

    نداشتن بوی نامطبوع

 
حتماً در زمان استفاده از جرم گیر ياسمن و ماوي به نکات زیر دقت داشته باشید:

بهترین مواد شوینده و جرم گیر ياسمن و ماوي برای پاکیزه نمودن سرویس بهداشتی، پودرهای جرم گیر  ياسمن و ماوي میباشد. برای شستوشوی بهتر کاشی و سرامیک کف، پیشنهاد میکنیم که از برس‌های زبر با پرز‌های نازک استفاده کنید. استفاده از برس های زبر را تا زمانی که جرمگیر به تمامی منفذها نفوذ نکرده است و تمامی آلودگی‌ها را از روی سطوح و درزها نگرفته است، استفاده کنید.
بعد از استفاده پودر یا مایع جرمگیر ياسمن و ماوي اقدام به آبکشی سطوح نکنید.بعد از تمام شدن کار شست و شوی سرویس بهداشتی، حتماً پنجره ها را باز کنید تا هوای تازه به درون سرویس بهداشتی ورود کند و موجب گردد رطوبت درون سرویس بهداشتی را خشک کند و بوی نامطبوع مواد شوینده نیز از سرویس بهداشتی خارج گردد.این نکته را حتماً توجه داشته باشید که در هنگام کار با جرمگیرها ياسمن و ماوي، از دستکش و ماکس استفاده کنید.

 
روشهای کاربردی جهت جرم زدایی بدون استفاده از مواد شیمیایی در جرمگير ياسمن و ماوي

    برای از بین بردن جرم ها می توانید از یک ابر و مقداری نوشابه استفاده کنید تا زنگ زدگی روی مهره ها و پیچ های فلزی را از بین ببرید.
    جهت تمیز کردن لکه ناشی از روغن، نفت یا بنزین در پارکینگ آپارتمان ها که به سختی پاک می شود میتوانید از نوشابه مشکی استفاده کنید. برای این کار مقداری نوشابه بر روی سطح مورد نظر ریخته و پس از مدتی اقدام به آبکشی نمایید.
    درصورت چسبیدن آدامس به البسه خود میتوانید آن قسمت از لباس را در ظرفی پر از نوشابه مشکی قرار دهید و پس از مدتی می بینید که با آب به راحتی پاک می گردد.
    برای تمیز کردن حوض یا استخر نیز می توانید از نوشابه استفاده کنید. اگرچه کمی از نظر هزینه برای شما هزینه بیشتری دارد اما کاملاً تمیز خواهد شد .
    از نوشابه می توانید جهت پاک کردن رنگ موی سر خود نیز استفاده کنید.
    همچنین میتوانید برای از بین بردن کثیفی موتور اتومبیل خود از مقداری نوشابه استفاده کنید و موتور خودرو خود را تمیز کنید.

 
جرم گیری شیرآلات

معمولاً پس از مدتی شیرآلات سرویس بهداشتی یا آشپزخانه ها، کدر میشوند و نیاز به جرم گیری و تمیز شدن دارند. برای جرم گیری شیر آلات می توانید با آغشته کردن مقداری آبلیمو به یک ابر و مالیدن آن به شیر آلات، کثیفی های بوجود آمده را تمیز کنید. این نکته را به یاد داشته باشید که حتماً بگذارید آبلیمو زده شده، شب تا صبح بماند و بعد آن را با آب بشویید.
راه دیگری هم که میتوان به آن اشاره نمود استفاده از خمیر دندان برای تمیز کردن شیرآلات ساختمانی میباشد که به این صورت میتوانید از آن استفاده کنید که یک دستمال را به مقداری خمیر دندان آغشته نموده و این دستمال را آن قدر بر روی شیر آلات بسابانید تا براق شوند و سپس با آب بشویید .

فرمولاسیون جرم گیر
 
جرم گیری سرامیک کف

در صورتی که نیاز به جرم گیری سرامیک کف ساختمان خود را داشتید میتوانید از سرکه استفاده کنید. برای اینکار باید به این صورت عمل کنید که مقدار یک لیوان سرکه را در چهار لیوان آب داغ حل کرده و بعد از آم دستمالی را به این محلول آغشته کنید و در تمام کف بکشید. سپس سطح آغشته به این محلول را با یک دستمال مرطوب، دوباره پاک کنید.

فرمولاسیون جرم گیر
 
جرم گیری سرامیک های دیوار

در صورتی که نیاز به جرمگیری و تمیز کردن سرامیک های دیوار منزل خود را داشتید میتوانید از مخلوط صابون مایع و جوش شیرین استفاده کنید. برای اینکار باید بدین صورت عمل کنید که مایع صابون را به مقدار برابر با جوش شیرین مخلوط کرده و سپس این محلول را بر روی دیوارها بمالید و پس از ۱۰ دقیقه با آب بشویید و از بین رفتن جرم های روی سطح دیوار را به وضوح مشاهده کنید. این محلول جهت سفید کردن و از بین بردن جرم زهکشی بین کاشی ها نیز استفاده می گردد.

فرمولاسیون جرم گیر
 
جرم گیری سنگ توالت و سینک

در صورتی که نیاز به جرمگیری و تمیز کردن سنگ و سینک توالت منزل خود را داشتید میتوانید از بوراکس استفاده کنید بدین صورت که کمی بوراکس در کاسه توالت ریخته و بگذارید تا مدتی بماند. سپس توالت را برس کشیده و چند بار سیفون را بکشید.

فرمولاسیون جرم گیر
 

درباره ما

شرکت تعاونی 749 به عنوان یک نام تجاری معتبر و شناخته شده، تولید کننده طیف وسیعی از محصولات شوینده و بهداشتی است که محصولات آن در 2 طبقه بزرگ بهداشت خانگی، بهداشت شخصی تولید و به بازارهای داخلی و بین‌المللی عرضه می‌شوند.

آخرین خبرها

اطلاعات تماس

آدرس شرکت:

میانه، شهرک صنعتی شماره یک، خیابان یاسمن
 
ایمیل: info[a]mavi749.ir
 
تماس مستقيم با مدير عامل: 09144105097
 
تلفن تماس: 52236777-041